JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Polecane
Najpotworniejsze w tym tygodniu
Najaktywniejsi na Monster TV
Jak pić whisky niczym lord mając 16 lat? Jak profesjonalnie jeździć autem?
Kruszwil to nowa jakość polskiego jutuba... albo po prostu powrót do źródeł i legendarnego Testo. Nie wiemy, co ta wrzutka ma na celu, ale podoba nam się - "Jak on to robi z tą kamienną twarzą, kurwa, jak ja go szanuję, aż dzwoneczek klikam dla powiadomień". Czekamy na rozwój wydarzeń i kolejne soczyste komentarze.
36 · 83 · 13 godzin temu
Nagrywali odcinek "Uwaga! Pirat" - pomogli uratować dziecko
Policjanci toruńskiej "drogówki" pełnili służbę patrolując ulice nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem. Mł. asp. Adrianowi Makosiowi i sierż. szt. Danielowi Dyjaskowi towarzyszył operator programu „Uwaga! Pirat” telewizji TVN Turbo. Około 9:40, podczas przejazdu na trasie Toruń-Lubicz, mundurowi zauważyli osobowego opla vectrę. Pomiar wykazał, że kierowca przekroczył dopus(...)
233 · 31 · 20 godzin temu
Rozpoznajesz tego rowerzystę? Poinformuj Policję
Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto proszą o kontakt wszystkie osoby, którzy rozpoznają rowerzystę, którego postać została zarejestrowana na monitoringu. Mężczyzna kopnął w plecy idąca kobietę, w wyniku czego doznała ona urazu miednicy. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę lub zna jego miejsce przebywania, proszony jest o kontakt z Policją.
58 · 46 · 1 dzień i 12 godzin temu
Ready Player One. Steven Spielberg prezentuje swoje dzieło
Pisarze potrafią w swoich dziełach zawrzeć fantastyczne światy, które aż proszą się o piękną wysokobudżetową wizualizację. Jedną z nich, która się tego doczekała, jest Ready Player One. Ernest Cline napisał w 2010 roku powieść pod wymienionym wyżej tytułem. Ekranizację zobaczymy w kinach w marcu przyszłego roku.
59 · 16 · 2 dni temu

:: Hicior sprzed lat
Pies nie lubi, gdy się go obraża
Bardzo żywiołowo reaguje na zniewagę.
516 · 45 · rok temu
Nagi mężczyzna ukradł w suwalskim sklepie trzy piwa
Pytanie nasuwa się samo - czy to był przegrany zakład, prank czy koleś już był tak zrobiony, że nie czaił? Pytanie pewnie pozostanie bez odpowiedzi.
80 · 29 · 1 dzień i 7 godzin temu
Kiedy chciałeś okraść Starbucksa, ale wpier...
...dolił ci jakiś "dziadek". Klient popularnej kawiarni w bohaterski sposób powstrzymał napastnika, który próbował obrabować lokal. Albo po prostu i tak nie chciał wracać do żony. I to dwa razy pod rząd tak samo!
53 · 16 · 2 dni temu
Chciałbyś powalczyć z zombie w nazistowskich mundurach?
To w San Diego po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowano zwiastun Nazi Zombies, jednego z trybów w Call of Duty: WWII, w którym gracze zmierzą się z hordami żywych trupów, tym razem w nazistowskich mundurach.
50 · 22 · 2 dni temu
Członkowie chóru śpiewają piosenkę "The Coconut Song" na pokładzie samolotu linii Emirates
Przyjemna dla ucha pioseneczka o kokosie w wykonaniu 75 członków męskiego chóru Uniwersytetu Baylor.
106 · 40 · 2 dni temu
Gdy pomaga coś, co nie powinno - efekt placebo (+homeopatia)
Czasami bywa tak, że przyjmuje się preparat, w którego skuteczność mocno się wierzy i pomimo że ten preparat to tylko cukier... pacjentowi się poprawia. Czasami bywa tak, że głowa nas oszukuje i moglibyśmy przysiąc, że cierpimy na schorzenie, które nawet nie istnieje. Czasami bywa tak, że lekarze się mylą i ludzie wierząc w to, że mają raka umierają, a są zdrowi. Niektórzy wierzą w(...)
94 · 18 · 4 dni temu
Najwyższy poziom friendzone
[*] Zapalmy wirtualną świeczkę dla wszystkich poległych w friendzonie. Akcja do 0:40 i od 2:00. SPOILER ALERT - chłopak zamoczył.
131 · 39 · 2 dni temu
Perfekcyjny skok na zjeżdżalnię
Niespodziewanie, jego wielkie jaja wpasowały się w zjeżdżalnię. Nic więcej dodawać nie trzeba.
192 · 23 · 2 dni temu
Jak poderwać każdą dziewczynę bez większego wysiłku i dużego wkładu finansowego?
16-latek, który wydaje się być dzieckiem legendarnego Testovirona, właśnie nagrał swój poradnik skierowany do rówieśników. Punkt pierwszy - musisz postawić na markowe zegarki.
60 · 134 · 2 dni temu
Para młoda efektownie żegna się z gośćmi podczas opuszczania wesela
Kierowca nie spodziewał się chyba, że fizyka zrobi swoje.
104 · 33 · 2 dni temu
Zwyciężczyni zeszła z podium, bo zagrali hymn innego kraju
To były młodzieżowe mistrzostwa w trójskoku. Na podium stanęła młoda Białorusinka, Violetta Skvortsova. Skonsternowana szybko jednak z niego zeszła, a włoscy organizatorzy musieli przepraszać i obiecali powtórnie nagrodzić 19-latkę.
236 · 54 · 1 dzień i 19 godzin temu
Grasz sobie w straszną gierkę, aż tu nagle...
Nie rozumiem fenomenu oglądania, jak ktoś gra w jakąś grę i jak widać, nie jestem sam. Niektórzy też jeszcze nie rozumieją.
332 · 51 · 2 dni temu